Машинка для стрижки
Яскрава і приваблива машинка Wahl ColorPro 79300-1616 вміє подобатися без винятків. Модель з легкістю знаходить собі господарів, перетворюючи початківців у справжніх професіоналів. Машинка поєднує в собі відразу чотири переваги: привабливий дизайн, зручність у роботі, продуктивність, довговічність. Саме ці якості дозволяють їй бути однією з кращих сьогодні.Регулювання зрізу одним рухом
Машинка Wahl ColorPro 79300-1616 дозволяє регулювати довжину зрізу одним рухом. Для цього вам потрібно познайомитися з важелем на передній частині пристрою, який завжди знаходиться в одному з чотирьох положень. Регулюйте довжину зрізу від 1 до 25 міліметрів.
Про леза і двигун
Модель Wahl ColorPro 79300-1616 використовує в роботі самозатосоючі леза з нержавіючої сталі - сталь такого типу не боїться корозії і іржі, а також їй не страшні мікроорганізми. Вона обладнана продуктивним двигуном з системою різання PowerDrive, яка прикладає на 35% більше ріжучих зусиль, ніж типові кліпсатори.
Комплектація: захисна насадка, інструкція з експлуатації, кейс, масло для змазування, машинка для стрижки, насадка для лівого вуха, насадка для правого вуха, насадки-гребінці (1,5, 3, 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25 мм) - 9 шт., ножиці, гребінці - 2 шт., щіточка для чистки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wahl |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество насадок | 12 |
| Максимальная длина стрижки | 25 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.7 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.574 кг |
| Длина сетевого шнура | 2.4 м |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 46 мм |
- Цена: 2 160 ₴





