Кошик
316 відгуків

Плойки для укладання волосся

1 2 ... 7

Для створення укладань різної складності досить зручні плойки, стайлери, щипці-гофре. Інструменти для професійних майстрів також придатні для домашнього використання, дозволяючи створити красиві і привабливі образи без шкоди для волосся.

В асортименті магазину представлені моделі таких виробників як Babyliss, Infinity, GA.MA, Moser, Wahl. Це одні з найкращих брендів, продукція яких відрізняється прекрасним співвідношенням ціни і якості.

 

Щипці-гофре і стайлери

 

Щипці-гофре різних габаритів розроблені не тільки для додання характерною хвилі волосся, але також для поліпшення прикореневого об'єму. Для цього використовуються компактні плойки і міні-щипці гофре.

Головною перевагою стайлеров є можливість створення необмеженої кількості укладок волосся при мінімальних зусиллях і тимчасових витратах. Майстру достатньо помістити пасмо спеціальний захват, і «розумний інструмент» все зробить автоматично. Інноваційним винаходом також є машинка для плетіння косичок і джгутів. За допомогою її можна створювати різні по складності зачіски, володіючи звичайними навичок у моделюванні та укладання волосся.

 

Плойки для завивки і укладання волосся

 

Несмотря на воздействие высоких температур, волосы практически не страдают от укладки плойками, стайлерами. Этому способствует применение керамики в сочетании с титаном, турмалином, которые минимизируют негативное воздействие высоких температур. Система ионизации придает волосам силу, объем, что сохраняет их естественный блеск.

Щипцы-гофре, стайлеры оснащены несколькими режимами работы, что позволяет выбрать лучший вариант для конкретного типа волос. Надежное многофункциональное оборудование по доступным ценам — интернет-магазин UA-brend.