Кошик
797 відгуків

Обладнання для манікюру і педикюру

Обладнання для манікюру і педикюру

240 товарів для якісного обслуговування клієнтів!

Техніка і меблі майстрів манікюру та педикюру. Тільки прямі закупівлі у виробників і дилерів, низькі ціни, 12 місяців гарантії на будь-яку одиницю. Допомагаємо вибрати, консультуємо. Даруємо подарунки, робимо знижки, безкоштовно доставляємо замовлення від 3000 грн.

Вибрати з каталогу

Для якісної роботи

Педикюрне крісло "Версаль"

Модель настільки ж вишукана, скільки і її назва. Комфортне для клієнта, зручне для роботи майстра. Основа, на вибір клієнта, у вигляді хрестовини або стелажу.

Педикюрне крісло ZD-346

Середній за ціною варіант, який, не зважаючи, на бюджетну вартість оснащений усіма необхідними деталями. Крісло підійде для педікюру, візажу, депіляції і нарощування вій.

Лампа УФ LED для швидкої сушки лаку

Високоякісне обладнання для сушіння сучасних гель-лаків. Розрахована на тривале інтенсивне використання без заміни ламп весь період експлуатації.

Silver Fox Лампа-лупа на штативі

Зручна і практична лампа-лупа на штативі для проведення тонких косметологічних операцій. Майстри оцінять її практичність, легкість у використанні.

Що відрізняє наші товари від інших?

Для професіоналів — кожна модель виготовляється для професійного використання, придатна для інтенсивної роботи.

Доступна ціна — за рахунок прямої співпраці з виробниками та дилерами.

Асортимент — в каталозі є моделі різної функціональності, вартості, для клієнта з будь-якими запитами.

Гарантія дається на будь-яку одиницю з категорії і складає 12 місяців.

До продукції

Зручності роботи з нами

1
За роки роботи досконально вивчили інструментарій салонів краси, професійно підбираємо його для клієнтів.
2
Налагодили роботу з перевіреними виробниками, тому ручаємося за якість пропонованих товарів.
3
Кожен покупець може розраховувати на бонуси, подарунки, безкоштовну доставку або інші приємності.
4
Пропонуємо товари окремо, а також комплексні рішення для салонів
краси.
5
Даємо гарантію, документи, що підтверджують якість продукції, повну інструкцію по використанню.
6
Доставляємо по Україні, замовлення
вартістю від 3000 грн
безкоштовно.

Каталог обладнання

Як замовити?

 
 
 
 
 
 

Оформлення заявки

 

Консультація та підтвердження

 

Внесення повної передоплати

 

Доставка перевізником

 

Все для комфорту клієнта та зручності майстра

Обладнання, перевірене сотнями клієнтів!

Ми не перший рік продаємо обладнання для салонів краси, і сформували асортимент з перевірених торгових марок, практичних і зручних моделей, вибрати які можна на сторінці нижче.


 Манікюрна обладнання є важливою частиною облаштування косметологічного кабінету і SPA-салону. Сьогодні культура манікюру стала важливим засобом для жінки підкреслити свою індивідуальність і в свято, і в будень. Деякі жінки кажуть, що процедура манікюру замінює їм візит до психолога.       

Відповідно, якісне, сучасне манікюрна обладнання є необхідним вимогам для салону краси. Именно поэтому мы уделили самое пристальное внимание ассортименту маникюрного оборудования, представленного в нашем магазине.     

 Вы можете быть уверены, что все представленное у нас оборудование отвечает самым жестким требованиям по комфортности для клиента и безопасности для его здоровья, по надежности и удобству работы с ним мастеров маникюра. Мы гарантируем вам, что все маникюрное оборудование обладает всеми сертификатами качества и безопасности для здоровья человека.  

   Более того, мы отлично понимаем, что часто косметологические салоны организовываются в арендованных помещениях, далеко не всегда отвечающим всем необходимым требованиям. Для таких случаев мы предлагаем легкое и мобильное маникюрное оборудование, которое не занимает много времени и при маникюрном сеансе, и при его хранении в подсобном помещении. Найдутся у нас компактные, но, тем не менее, предельно функциональные маникюрные столики, за которым будет и комфортно клиенту, и удобно работать мастеру.   

   В широком ассортименте мы предлагаем вам подсобные инструменты для мастера маникюра, которые помогут ему проявить все свое мастерство при работе с клиентов: валики под руки и лампы маникюрные, стулья мастера и лампы-лупы, аппараты и вытяжки. Все это создано с одной целью: максимум комфорта для клиента, максимум удобства для мастера, максимум прибыли для вас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner